پچ کورد سینگل مود OS2 LC-LC

LC-LC SM

به انتها و ابتدای پچ کورد فیبرنوری LC-LC دو کانکتور با نام های LC و LC متصل شده است.

برای قیمت تماس بگیرید

6

تضمین برگشت پول

تضمین اصل بودن

پرداخت امن

توضیحات

پچ کورد فیبرنوری  LC-LC single mode یک کابل فیبر نوری است که هر دو طرف آن به یک کانکتور متصل شده است. پچ کوردها در انواع متفاوتی تولید شده اند. با توجه به کانکتور دستگاه ها و آداپتوری که در انتهای کابل نوری متصل شده می توانید پچ کورد متناسب با آن را انتخاب نمایید. از این محصول در شبکه های فیبر نوری برای برقراری ارتباط میان تجهیزات فعال شبکه استفاده می شود.

فیبر نوری یکی از محیط های انتقال داده با سرعت بالا است. از فیبر نوری به منظور ارسال سیگنال های نوری در مسافت های طولانی استفاده می شود. برای اتصال بین سوئیچ شبکه و پچ پنل و همچنین اتصال بین کامپیوتر (کارت شبکه) و پریز شبکه از پچ کورد استفاده می شود. یکی از مهمترین قسمت های شبکه پچ کورد است که می تواند کارایی شبکه را تحت تأثیر قرار دهد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پچ کورد سینگل مود OS2 LC-LC”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات فروشنده

  • هنوز امتیازی داده نشده است!

پرسش از فروشنده

امتیاز دریافتی محصول از کاربران

متوسط امتیاز ها
0
برای قیمت تماس بگیرید
5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

محصولات مرتبط

فیلدهای قابل نمایش را انتخاب کنید. بقیه فیلد ها مخفی خواهند شد
  • تصویر
  • کد محصول
  • نمره
  • قیمت
  • موجود
  • دسترسی
  • توضیح
  • عرض
  • اندازه
  • ویژگی ها
  • فیلد دلخواه
مقایسه
preloader